נעים להכיר

אנחנו במגנט, עושים את מה שאנחנו הכי חזקים בו כדי לעזור להנהלות ברחבי העולם, למנהלים ולארגונים להיות טובים יותר בעולם הארגוני והניהולי המאתגר.

מי זה בדיוק ״אנחנו״?

האמת שפה קצת נתקענו. אין דבר יותר קשה מלכתוב על עצמך אז קיבלנו החלטה פה אחד, שכל אחד מאתנו יכתוב על השני.

יפעת כותבת על סער

אולי בהמשך אני אספר לכם על התארים והמומחיות של סער בכל מיני תחומים, אני בטוחה שזה ירשים אתכם, אבל הדבר הכי חשוב שכדאי שתדעו על סער זה שהוא מרצה ומנחה בחסד עליון. מה זה אומר? במפגשים שסער מעביר, יש גם העצמה, גם השראה וגם תכנים ייחודיים. סער הוא אחד האנשים הסקרנים, החקרניים והלמדנים שיש והרבה מאוד מהידע שיש לנו מגיע מהתכונות הנפלאות האלה שלו. סער מרצה סוחף, כריזמטי, מצחיק מאוד, גם בקבוצות וגם בקהלים של מאות אנשים, בארץ וגם בחו"ל. מה שאני אוהבת בהרצאות של סער (והאמינו לי, ראיתי כבר עשרות רבות מהן) זה שהוא תמיד משלב ערך גדול, עם Fun. זה חלק ממנו, בלי מאמץ.

ומה עם אקדמיה? (בכל זאת, יש רקע פולני) התואר השני של סער הוא בהתנהגות ארגונית (Msc) מהפקולטה לניהול באוניברסיטת תל אביב. התואר הראשון, בפסיכולוגיה ופילוסופיה, מאוניברסיטת חיפה ויש עוד מלא קורסים והסמכות שקיבל. סער אפילו למד אצל Robert Cialdini בכבודו ובעצמו, שהוא המומחה העולמי בנושא השפעה.

FLM London Day2 (16).jpg
סער פאר מנכ״ל שותף

סער כותב על יפעת

יפעת בר-קול גרכט

יפעת היא מנחה ומרצה מצוינת ומומחית בפיתוח הנהלות גלובליות בכירות בארץ ובחו"ל.

יש ליפעת יכולת אבחנה חדה והיא יודעת לשאול שאלות מאתגרות שמובילות אתכם לתובנות מפתיעות. היא יודעת להעצים, לתת השראה ולגרום לך להסתכל על אתגרים ישנים בעיניים חדשות.

אין לי ספק שיפעת היא האדם שאני בוחר ללוות אותי בעצמי, ולהיות ב Advisory board שלי.

 

בתהליכים הארגוניים שיפעת מובילה, היא אף פעם לא משתמשת בפתרונות מדף. רק תנו לה מצב מיוחד, או צורך מאתגר והיא מיד ניגשת בהתלהבות וברגישות לחדד את הצרכים ולתפור פתרון ייחודי וקולע, לצרכים הנקודתיים של כל הנהלה ולקוח. יפעת היא גם אחת המנחות הנדירות שמאחוריהן קילומטראז' ניהולי מפואר וכשהיא מלווה הנהלה, זה מורגש מאוד ועושה הבדל בתוצאות.

ליפעת יש תואר שני בהתנהגות ארגונית מהפקולטה לניהול באונ' תל אביב ותואר ראשון בפסיכולוגיה וקרימינולוגיה מאונ' בר-אילן. את המחקר האקדמי שלה היא עשתה בנושא מנהיגות מתמירה. יפעת חברה במועדון ה-Debate של בוגרי אוניברסיטת תל אביב. אה, ואיך שכחתי: א-ל-ו-פ-ה ב-Networking וגם מלמדת בנושא.

ומה שהכי כדאי שתדעו על יפעת- היא יזמת בנשמה- הנשיאה היוצאת של ארגון היזמים הבינלאומי EO- הצ'פטר הישראלי שלו וגם נושאת תפקיד בהנהגה באירופה. את הידע הניסיון וההבנה המעמיקים שלה ביזמות היא מביאה לכל Advisory board, הנהלה ותהליכים ארגוניים.

יפעת בר-קול גרכט מנכ״ל שותפה
הצוות השותף לעשייה של Magnet Inspiration & Growth

בתפיסה שלנו, כל אחד צריך לעשות את מה שהוא מומחה בו, לכן בנינו סביבנו נבחרת שעוזרת לנו להגשים את הצרכים והרצונות של הלקוחות שלנו.

אנו מאמינים כי רק מי שהיה בנעליים הניהוליות יכול לאמן מנהלים אחרים בצורה הטובה ביותר ולכן שותפינו לעשייה כולם מאמנים ומנחים עתירי ניסיון ניהולי וארגוני מגוון ומומחים בתחומם: ליווי מנהלים בכירים, ליווי מנהלים דרג ביניים, אימון למכירות ולשירות מוכר, ניהול פרויקטים ועוד.

יפעת וסער כותבים על לילך

לילך ברנדה שותפה בכירה
לילך ברנדה

לילך היא הרוח הנחושה באוקיינוס שלנו. לילך לא תעגל אף פינה בדרך להצלחה של הלקוחות שלנו. הניסיון הארגוני והעסקי שלה ניכרים בכל קורס, ייעוץ או סדנה שהיא מעבירה. לילך היא בעלת רקורד מגוון של ניהול פיתוח עסקי, ניהול אופרציות מורכבות וייעוץ וליווי בכירים, היא ניהלה יחידות עסקיות ויחידות רווח ב Manpower Professional. יש לה ניסיון במיון, גיוס, הכשרת עובדים, הדרכת קורסים וקליטת עובדים בארגונים.

לילך היא המומחית שלנו לתהליכים של שירות, ניהול משימות וזמן וגם חדה כתער בכל מה שקשור לתהליכי שינוי וטרנספורמציה אישיים, קבוצתיים וארגוניים. לילך מומחית בלעשות את הבלתי יאומן בחייה ומשמשת גם לנו השראה בעוצמה ובאמונה שלה. הסדנה שלה ״DNA של מצליחנים״ היא הצלחה מסחררת.

אם זה לא מספיק, אז תדעו שלילך גם בוגרת מצטיינת של אוניברסיטת תל אביב בסוציולוגיה ואנתרופולוגיה.

יפעת וסער כותבים על איתי

איתי צור מנכ״ל Impact מומחה לתהליכי מכירה
איתי צור

מהנדס תעשייה וניהול בהכשרתו, הוא השפיץ שלנו בנושא של מכירות מורכבות וכל המיומנויות שמנהלי מכירות צריכים כדי להצליח בתפקידם. לאיתי יש ניסיון בינלאומי בליווי תהליכים עסקיים והובלתם, הן ברמה האסטרטגית והן ברמה הטקטית, בארגונים מובילים. כשאיתי מלווה תהליכי מכירות הוא דואג להביא את המחקרים הכי עדכניים, את המתודות הפרקטיות שעובדות והוא לא יסיים תהליך לפני שיוודא שהמיומנויות והכלים מוטמעים היטב ועובדים בשטח. איתי הוא רב כישורים וכדאי גם לכם לקרוא את הספר המרתק שכתב, "נקודת שבירה".

יפעת וסער כותבים על איריס

איריס אולרייך יועצת ארגונית ומנחה
איריס אולרייך

איריס היא היועצת ארגונית האולטימטיבית ויש לה היכרות עמוקה עם מערכות ארגוניות מגוונות בתעשיות שונות.

איריס מנחה מנהלים במגוון דרגים לזיהוי מקורות העוצמה שלהם, למיפוי הצוות הניהולי בארגון וליצירת תשתית תומכת למיצוי יכולות וכישורים אישיים ולחיים ארגוניים של משמעות והנאה. כשאיריס עומדת מול קבוצת מנהלים, אפשר מיד לראות שהיא חדה כתער גם באבחנה וגם באומץ שלה לייצר עבורם תובנות מדויקות ומקדמות.

התואר השני של איריס הוא בסוציולוגיה ארגונית והתואר ראשון בתקשורת ומדעי המדינה מאוניברסיטת בר אילן.

יפעת וסער כותבים על פייר

Pierre-Yves Hittelet השותף שלנו בבלגיה וב-Benelux
Pierre-Yves Hittelet

אחד מהאנשים היותר מרשימים שאנו מכירים, איש של יוזמה עשייה והשראה, מנחה ויזם מנוסה, מוביל ארגונים ויזמים בתהליכים של התפתחות וצמיחה.

בעברו מנהל בארגונים גדולים כמו Levi Strauss & Co Europe, Sony, Mobistar, Proximus ועוד.

בכל פעם אנחנו מופתעים לגלות שאין דבר שפייר לא יודע לעשות, כולל עריכת וידאו, תיפוף, בישול… אנחנו משאירים כאן מקום ומבטיחים לעדכן את הרשימה בזמן אמת.

אלדד אראל    מנחה בכיר
Pinned-Post-21.png

יפעת וסער כותבים על אלדד

אלדד אדם מעורר השראה, ומדהים אותנו כל פעם מחדש ביכולת שלו לקדם נושאים ברמת איכות גבוהה (נו, טוב, אנחנו קצת מקנאים בו).  הוא מנחה כריזמטי ואנרגטי, מהנדס מערכות מידע בהכשרתו (בוגר בהצטיינות מהטכניון), ועם נסיון של 15 שנה בניהול צוותי מהנדסים. מזה 20 שנה מעביר סדנאות הכשרה פיקודיות בחיל הים במסגרת קורסי חובלים, קציני חוף וקורסי פיקוד מתקדם. (רס"ן במילואים, בוגר קורס חובלים). מנחה ומלווה מנהלים איך להגיע לתוצאות יוצאות דופן בתחומי האחריות ובמערכות היחסים שלהם בארגון.